Προβλημα με SEOpressor plugin

Αρχική Συζητήσεις Πρόσθετα για το WordPress (Plug-ins) Προβλημα με SEOpressor plugin

Αυτό το θέμα περιέχει 1 απάντηση, έχει 2 φωνές, και ανανεώθηκε τελευταία από  Evangelos Athanasiadis 4 μήνες, 1 εβδομάδα πριν.

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)
  • Συντάκτης

TimosP1983
    Participant

Καλησπερα στην ελληνικη wordpress κοινοτητα.

Εχω ανοιξει εδω κ μερικους μηνες μια ιστοσελιδα, το vrnews.gr

Ειχα εγκαταστησει το All in one SEO, αλλα επειδη ειχα προβληματα, πριν απο περιπου 4 μερες πληρωσα κ εβαλα το SEOpressor.

Ενω το εγκατεστησα κ το ενεργοποιησα κανονικα, το plugin δεν δουλευει. Ουτε αναλυση του site κανει (μενει παγωμενο στο estimated time 33 minutes), ουτε στη δημιουργια νεου αρθρου δουλευει (φαινεται να εχει εγκατασταθει, αλλα ουτε λεξεις μετραει ουτε τιποτα).

Σαν να μην μπορει να αναγνωρισει κ να δουλεψει με το site.

Επειδη ειμαι αρχαριος στο wordpress, χωρις γνωσεις πληροφορικης, εχετε μηπως αντιμετωπισει αντιστοιχο προβλημα?

Ή μπορειτε να με συμβουλευσετε τι να κανω?

Εχω στειλει mail στο SEOpressor αλλα δεν μου εχουν απαντησει ακομα..

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Καλώς ηρθες

όσον αφορά το πρόσθετο κανονικά εφόσον πληρώνεις $9/month θα πρέπει να σου απαντήσουν. Δεν ξέρω αν μπορώ να σου βρω λύση γιατι και δεν το γνωρίζω αυτό το πρόσθετο αλλα και δεν έχω πρόσβαση

Μια πρώτη σκέψη μου ειναι μήπως έχει κάποιο cache plugin και θέλει να το αδειάσεις

Επίσης μια δωρεάν λύση SEO είναι το SEO Framework  οπως και το γνωστό Yoast SEO

General Translation Editor, Larisa WordPress Meetup Organizer
    My Personal Blog

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 1 έως 2 (από 2 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Δεν είσαι μόνος

Μπες στο Forum, είναι δωρεάν

FORUM