Ιστότοπος με θέματα υγιεινής διατροφής, ομορφιάς, μόδας & εναλλακτικών θεραπειών

Αρχική Συζητήσεις Παρουσίαση ιστότοπων WordPress Ιστότοπος με θέματα υγιεινής διατροφής, ομορφιάς, μόδας & εναλλακτικών θεραπειών

Η Ελληνική κοινότητα του WordPress απέκτησε και αυτή το δικό της χώρο στο wordpress.org, έτσι το φόρουμ μας θα ειναι πλέον στην διεύθυνση https://el.wordpress.org/support/forums/

Αυτό το θέμα περιέχει 0 απαντήσεις, έχει 1 φωνή, και ανανεώθηκε τελευταία από  Nefertiti67 1 έτος, 8 μήνες πριν.

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)
  • Συντάκτης

Nefertiti67
    Συμμετέχων

Καλημέρα σε όλους,

Έκανα πριν λίγο εγγραφή στο WPGreece που δυστυχώς δεν το είχα ανακαλύψει ως τώρα.

Αρχές Μαρτίου, ξεκίνησα την δημιουργία της σελίδας μου http://rogmes.gr την οποία άνοιξα για το κοινό πριν ενάμιση μήνα. Την έχω δημιουργήσει εντελώς μόνη μου και αφορά θέματα υγιεινής διατροφής, ομορφιάς, μόδας και εναλλακτικών θεραπειών. Τα άρθρα είναι επίσης δικά μου χωρίς αντιγραφή (1-2% plagiarism).

Πριν 3 χρόνια είχα δημιουργήσει τον 1ο μου ιστότοπο που λέγεται treatmentherbs.com και πάλι αυτοδίδακτα (τότε ήμουν πρωτάκι) με όλα τα αγγλικά άρθρα δικά μου. Δυστυχώς, με τα capital control του 2015 δεν μπορούσα ούτε να πληρώσω στο εξωτερικό ούτε να πληρωθώ. Έτσι, αναγκάστηκα να την πουλήσω σε έναν Αυστραλό ευτυχώς στην τριπλάσια τιμή από ότι υπολόγιζα (αν και μου την έχει καταστρέψει με το θέμα που έβαλε).

Μετά από αυτό, απογοητευμένη, ασχολήθηκα με την εταιρεία Avon, σαν αντιπρόσωπος και Leader ως τον Φεβρουάριο του 2017 γιατί ευτυχώς ή δυστυχώς το blogging και η δημιουργία είναι στο αίμα μου.

Συγνώμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα να μάθετε λίγα πράγματα για μένα και την σελίδα μου.

Σας εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι κάνετε και πάντα με υγεία!

Καλό υπόλοιπο σε όλους!! 🙂

Επισκόπηση 1 δημοσιεύσεων (από 1 συνολικά)

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.

Athens Meetup

Επόμενο Meetup Αθήνα

Έρχεται το 1ο WordPress Syros Meetup

Diogenis Hotel

Κιμώλου 44, Σύρος Ερμούπολη 841 00

Δε, 23 Σεπ 2019 | 6:00 μμ